Centrum Prawa Stanicka jest Kancelarią stworzoną alby pomagać osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom w rozwiązywaniu Twoich problemów.
Centrum Prawa bazuje na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu nabytym przez naszych prawników – specjalistów w danej dziedzinie prawa.
Kancelaria Centrum Prawa składa się z następujących działów:
– dział prawa cywilnego,
– dział prawa rodzinnego,
– dział prawa karnego,
– dział postępowań sądowych.

Dodatkowo oferujemy pomoc współpracujących z nami rzeczoznawców majątkowych, notariuszy, doradców kredytowych, doradców podatkowych, a także psychologa i mediatora sądowego.
Jesteście Państwo obsługiwany indywidualnie przez prowadzącego Waszą sprawę adwokata lub radcę prawnego specjalizującego się w danej dziedzinie prawa. Oznacza, to dla Państwa bezpośredni kontakt z Waszym pełnomocnikiem oraz indywidualne podejście do sprawy.
Przeprowadzamy klienta niejako „za rękę” przez cały proces rozwiązywania problemu, kompletujemy również dokumenty, a także oferujemy niezbędne wsparcie na każdym etapie postępowania.
Klient jest nie tylko obsłużony na najwyższym poziomie, ale – co najważniejsze – będziecie Państwo czuć się przede wszystkim bezpieczne i nie pozostawieni bez opieki.
Dzięki nam nie pozostajecie Państwo sami ale z pełnym wsparciem i pomocą.
Zainteresowanie naszymi usługami oraz ilość zleceń spowodowała otwarcie fili w Katowicach.

Zapraszamy do współpracy.